فروش طعم دهنده مایع تمشک

مجموعه بازرگانی عطر و طعم چاشنا در زمینه تولید و فروش طعم دهنده مایع تمشک یا طعم دهنده رزبری و اسانس های میوه ای با بهترین مواد اولیه از کشور ترکیه فعال می باشد. جهت خرید انواع اسانس میوه ای به صورت مایع و پودری با بخش فروش تماس بگیرید.

اسانس میوه ای، طعم دهنده تمشک ، فروش طعم دهنده مایع تمشک

کابرد طعم دهنده رزبری در صنایع مختلف

طعم دهنده رازبری در کنار سایر طعم دهنده های میوه ای از جمله مواد اولیه در تولید انواع تنقلات روزمره و نوشیدنی های مختلف می باشد. تولیدکنندگان جهت افزایش فروش و بازارپسندی، تنوع در طعم و مزه محصولات خود را نیز مد نظر قرار می دهند. از این رو شرکت بازرگانی چاشنا با عرضه بهترین نمونه از طعم دهنده و اسانس میوه ای به صورت مایع و پودری اعلام همکاری می نماید. این مجموعه علاوه بر ارائه طعم دهنده های میوه ای مرسوم جهانی، قابلیت طراحی طعم دهنده های جدید را نیز دارد.

مشخصات طعم دهنده تمشک Raspberry پودری و مایع :

•  شفافیت فوق العاده

•  کیفیت بالا

•  مطابق بودن فرمول با استانداردهای جهانی

•  دوز پایین مصرف

•  تازه بودن مواد

ما در چاشنا مجموعه ای از طعم های متنوع را در فرم های مایع و پودری برای صنایعی از قبیل شیرینی و شکلات، بیسکوییت، نوشیدنی، اسنک و… را در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم. جهت خرید طعم دهنده بلوبری، طعم دهنده های ویزه نوشیدنی و سایر طعم دهنده های چیپس و اسنک با ما در ارتباط باشید.

اسانس میوه ای، طعم دهنده تمشک ، فروش طعم دهنده مایع تمشک، رزبری

قیمت فروش طعم دهنده مایع تمشک رزبری

قیمت فروش طعم دهنده مایع تمشک براساس نرخ ارز بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان برای هر کیلوگرم‌ عرضه می شود. بسته بندی طعم دهنده Raspberry بصورت ۱۸ کیلویی ارائه می گردد.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما