مزه باران
خانه / اسانس پودری / فروش چاشنی های جدید ویژه صنایع اسنک

فروش چاشنی های جدید ویژه صنایع اسنک

بهترین طعم دهنده اسنک چیست؟ چند نوع طعم دهنده اسنک وجود دارد؟ اگر قصد خرید طعم های جدید اسنک برای تولیدات خود دارید از تخفیفات ویژه فروش چاشنی های جدید ویژه صنایع اسنک مجموعه چاشنا بهره مند شوید.

فروش چاشنی های اسنک

اسنک چیست؟

اسنک یکی دیگر از تنقلات رایج در بین کودکان و بزرگسلان می باشد که مصرف بیشتر از یک یا دو بار در هفته را منع کرده اند. این محصولات بیشتر جنبه میان وعده در برخی اوقات محدود را دارد و نمی توان آنها را به عنوان جایگزین وعده های اصلی یا میان وعده ها به شمار آورد. به دلیل پرشدن حجم معده و احساس سیری مصرف آن ها قبل از مصرف وعده های اصلی برای کودکان و یا حتی بزرگسالان، به هیچ عنوان توصیه نمی شود.
مواد اولیه اسنک ها، شبیه به یکدیگر است و متشکل از مواد پایه آرد ذرت و برخی اوقات پودر سیب زمینی می باشد. و همانطور که می دانید چیپس ها از تولید شده از برگه های نازک سیب زمینی می باشند.
تفاوت در طعم اسنک ها بستگی به نوع طعم دهنده ها، رنگ  و یا اسانس های استفاده شده در محصول دارد. شکل این محصولات نیز از این قاعده مستثنی نیست و تولیدکنندگان جهت تولید شکل های متنوع اسنک، از قالب های متفاوت استفاده می کنند. بنابراین با ایجاد تنوع در شکل نهایی محصولات، می توانند نظر اکثر مشتری ها با هر سلیقه ای را جلب نماید.

کراکر چیست؟

کراکر نوعی از تنقلات است که تولید شده از آرد متخلخل ترد و نمکی می باشد. درواقع ماده اصلی تشکیل دهنده کراکر آرد گندم است. میزان چربی و قند در کراکر نسبت به اسنک و پفک کمتر است و به طور کلی به عنوان یک میان وعده‌ی سالم در بین طرفداران تنقلات محسوب می‌شود.

فروش چاشنی های اسنک

انواع طعم دهنده های ویژه صنایع چیپس و اسنک:

فروش چاشنی های جدید ویژه صنایع اسنک:

چاشنا علاوه بر فروش چاشنی های جدید ویژه صنایع اسنک قادر به طراحی طعم های جدید بر اساس نیاز و سلیقه مشتری می باشد.
همچنین مشتریانی که قصد خرد چاشنی ویژه صادرات را دارند می توانند سفارشات خود در صورت تمایل در ایران و یا در مقصد تحویل بگیرند، همچنین در این زمینه امکان پرداخت ریالی و ارزی وجود دارد.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اسانس پودری کیوی

فروش اسانس پودری کیوی آلبریچ آروم

فروش اسانس پودری کیوی آلبریچ آروم  با طعمی عالی به صورت پودری، محلول در روغن …

کانال تلگرام