قیمت طعم پودری تخم گشنیز

قیمت طعم پودری تخم گشنیز و زیره سبز کرمان متاثر از واردات و گاهی متاثر از میزان تقاضا در کشور تعیین می شود. در مجموعه تولیدی بازرگانی چاشنا بهترین ادویه جات طبیعی پودری با بهترین قیمت عرضه می شوند.

قیمت طعم پودری تخم گشنیز

در اینجا می توانید علاوه بر تک طعم تخم گشنیز انواع ادویه طبیعی پودری را با کیفیت عالی و قیمت به صرفه خریداری کنید.

تک طعم مقرون به صرفه ترین ادویه

تک طعم همان ادویه های غذایی هستند که همیشه در همه جا یافت می شوند، اما برخلاف ادویه های رایج همیشه می توانید آنها را با یک عطر و طعم ثابت تهیه کنید. به همین دلیل ، شما باید از نظر قیمت در مورد ادویه جات مرسوم و مقرون به صرفه و ارگانیک در بازار تحقیق کنید.

تک طعم های تازه و طبیعی که نمی توانید طعم آنها را فراموش کنید بهترین انتخاب شما برای تولیدات عمده صنایع خوراکب خواهد بود. برای این منظور، با سفارش آنلاین خرید طعم دهنده طبیعی پودری جوز هندی و سایر تک طعم ها، می توانید انواع محصولات ماندگار و سالمی را تهیه کنید که می توانید به صورت طبیعی و طولانی مدت از آنها استفاده کنید. این محصول کاملا عاری از هرگونه فساد و ابتلا به آلودگی های میکروبی می باشد.

قیمت طعم پودری تخم گشنیز

قیمت طعم پودری تخم گشنیز

این محصولات علاوه بر ماندگاری و طعم دهی بالایی که دارند با توجه به دوز مصرفی بالا بسیار اقتصادی و به صرفه هستند. قیمت طعم پودری تخم گشنیز تا حدودی بالاتر از ادویه های طبیعی رایج در بازار است که این اختلاف ناچیز با طعم دهی بالا و دوز مصرفی کم آن جبران می گردد.

قیمت تک طعم تخم گشنیز در حال حاضر در سال ۱۴۰۰ معادل هر کیلو ۱۳۶۰۰۰ تومان می باشد.

در صورت تمایل به خرید عمده هریک از تک طعم های نامبرده و زیره سبز مشهد با بخش فروش چاشنا تماس بگیرید.

 

 

1

  1. ازتخم گشنیز معمولا به عنوان ادویه استفاده می‌شود. خواص تخم گشنیز فراوان است و به عنوان ماده دارویی نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما