فروش اسانس کارامل مایع

فروش اسانس کارامل مایع با بهترین قیمت موجود در بازار در مجموعه تولیدی بازرگانی چاشنا انجام می شود.اگر تمایل به خرید طعم دهنده کارامل باکیفیت دارید با بخش فروش چاشنا تماس حاصل فرمایید.

اسانس کارامل

معرفی اسانس کارامل چاشنا

طعم دهنده کارامل پودری و مایع از جمله محصولات پرکاربرد در مصارف مختلف نظیر صنایع غذایی و صنایع نوشیدنی می باشد.  افزودن طعم دلنشین و عمیق کارامل به محصولات غذایی شیرین یک ترفند موثر برای افزایش مشتری پسندی و فروش می باشد. اسانس کارامل به تازگی در صنایع نوشیدنی و صنایع تولید ژله نیز قابل استفاده می باشد.

کارامل در واقع  نوعی آب نبات است که پس از گرم نمودن شکر تا (۱۷۰ درجه سانتی گراد) تولید می شود. این فرآیند به این صورت می باشد که قند به آرامی در دمای مشخص شده گرم می شود و با تجزیه مولکول ها ترکیباتی تازه تولید می شود که از طعمی عمیق و غنی برخوردار می باشد. به این فرآیند  کارامل سازی می گویند.

موارد استفاده از اسانس کارامل

اسانس کارامل به صورت پودری و مایع در صنایع غذایی زیر قابل استفاده است:

  • تولید محصولات آردی و قنادی
  • تولید پودرهای نوشیدنی
  • تولید انواع نوشیدنی
  • شکلات سازی
  • صنایع لبنی
  • تولید ژله

تولیدکنندگان می توانند علاوه بر خرید طعم دهنده کارامل، طعم دهنده های زیر را در تولیدات خود لحاظ کنند:

اسانس کارامل

فروش اسانس کارامل مایع

چاشنا یکی از مراکز معتبر و نمایندگی فروش اسانس کارامل مایع و پودری در کشور می باشد. این مجموعه عرضه کننده انواع مختلف طعم دهنده های میوه ای به صورت پودری و مایع نیز می باشد. اگر به دنبال ایجاد تنوع در تولیدات خود در طعم های متنوع هستید جهت دریافت مشاوره با کارشناسان بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما