فروش انواع اسانس های میوه برای ماءالشعیر

سرزمین عطر و طعم چاشنا ارائه کننده فروش انواع اسانس های میوه برای ماءالشعیر و اسانس ویژه نوشیدنی ها شامل ( آبمیوه، نوشیدنی گازدار، نوشیدنی انرژی زا، آب طعم دار، شیر طعم دارو … ) می باشد.
همچنین فروش ویژه طعم دهنده ماءالشعیر به صورت عمده از برند معتبر Destilla آلمان انجام می گردد.

اسانس میوه

دلستر چیست؟

یکی از نام های تجاری در زمینه ی تولید ماءالشعیر دلستر است سایر برندهای موجود در بازار نوشیدنی ماءالشعیر شامل  شمس، هی دی، جوجو، افس، عالیس، باواریا، باربیکن و …هستند. ولی اکثر مردم ایران به اشتباه همه نوشیدنی‌های ماءالشعیر را به نام برند تجاری دلستر می شناسند.
بهنوش یکی از کارخانه های سابقه دار ایران است که ماءالشعیری را در طعم های استوایی، هلو، لیمو و…. با نام دلستر، وارد سبد خرید خانوارهای ایرانی کرد. دلستر به عنوان قدیمی ترین برند ایرانی در زمینه تولید ماءالشعیر است.

تولید ماءالشعیر و آبجو بدون الکل

همانطور که می دانید به جز کشورهای اسلامی نظیر ایران در هردو نوع نوشیدنی حاصل از جو یعنی، ماءالشعیر و ابجو در اکثر نقاط دنیا فرایند تخمیر انجام می گردد و موجب الکلی شدن محصول اولیه می شود.
در ایران، در طی فرآیند تولید بیشترین توجه به عدم تخمیر نوشیدنی مالت می باشد.
ماءالشعیر در ایران با اضافه شدن اسانس ماءالشعیر به آن به عنوان یک از نوشیدنی های پر طرفدار می باشد، مصرف این محصول نه تنها مایعات بدن را تامین می نماید بلکه به دلیل وجود عصاره های گیاهان رازک و جو سرشار از انواع ویتامین ها و املاح مفید برای افزایش سلامتی می باشد.

اسانس میوه

فروش انواع اسانس های میوه برای ماءالشعیر در طعم های ویژه

سرزمین عطر وطعم چاشنا یکی از مراکز معتبر در زمینه  فروش انواع اسانس های میوه برای ماءالشعیر و واردات انواع اسانس های خوراکی محلول در آب، آماده همکاری با کارخانجات تولید ماءالشعیر های طعم دار می باشد.
چاشنا قادر است طعم دهنده های رایج در ماءالشعیر زیر را برای صنایع تولید ماء الشعیر ارائه دهد:

همچنین طعم های میوه های استوایی از جمله پیشنهادات ما به شمار می رود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما