قیمت خرید صمغ باریجه

به منظور دریافت اطلاعات از قیمت خرید صمغ باریجه با کارشناسان فروش در مجموعه چاشنا ارتباط برقرار فرمائید.

صمغ باریجه چیست؟

صمغ باریجه در واقع شیره آوندی گیاه باریجه است که به دو فرم سخت و نرم عرضه می شود.

به صمغ باریجه نرم باریجه عسلی هم گفته می شود. باریجه عسلی شیرابه ای غلیظ و به رنگ قهوه ای تیره با بویی تند می باشد. صمغ باریجه نرم از برش هیپوکوتیل حاصل می شود و حاوی 25-30 درصد اسانس می باشد.

صمغ باریجه سخت به دو صورت اشکی و توده ای تولید می شود. باریجه اشکی در اثر شکاف کوچک بر روی ساقه گیاه به دست می آید. این شکاف می تواند ناشی از نیش حشرات، خراش های طبیعی و یا خراش های عمدی باشد. از منفذ ایجاد شده صمغ سفید مایل به زرد خارج می شود و پس از چند روز در مجاورت هوا خشک شده و رنگ آن تیره تر می گردد. صمغ باریجه توده ای در اثر تجمع قطرات اشکی بر روی هم ایجاد می شود و دارای ناخالصی است. غالبا رنگ باریجه توده ای طیفی از سبز است.

قیمت خرید صمغ باریجه

کاربردهای صمغ باریجه

  1. به عنوان طعم دهنده در انواع نوشیدنی ها
  2. طعم دهنده فرآورده های گوشتی
  3. اسانس معطر در تولید خوشبوکننده ها و عطرها
  4. تثبیت کننده بوی عطرها

قیمت خرید صمغ باریجه

قیمت خرید صمغ باریجه

از آن جایی که صمغ باریجه دارای انواع گوناگونی است قیمت خرید صمغ باریجه نیز متغیر است. به منظور دریافت اطلاعات تکمیلی در ارتباط با انواع صمغ باریجه و قیمت آن ها لطفا با کارشناسان فروش مجرب در مجموعه چاشنا ارتباط برقرار فرمائید. تولید کنندگان بسیاری برای خرید عمده صمغ باریجه گروه تولید بازرگانی چاشنا را برگزیدند. اسانس باریجه و صمغ باریجه با گرید خوراکی و دارویی توسط مجموعه چاشنا قابل تامین می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما