مزه باران
خانه / اسانس باریجه / مراکز خرید و فروش اسانس گیاه باریجه

مراکز خرید و فروش اسانس گیاه باریجه

مراکز خرید و فروش اسانس گیاه باریجه این محصول با فروش بالا را که مصارف صنعتی بسیاری دارد؛ با قیمت های مناسبی در سراسر کشور که در مناطق مختلف ایران تولید می گردد؛ عرضه می کند.
گیاه باریجه که یکی از گیاهان دارویی مهم در کشور می باشد؛ در مناطق کوهستانی زنجان، تهران، دماوند، چهارمحال و بختیاری، خراسان، اصفهان، مازندران و… به صورت خودرو رشد می کند.
از فرآورده های مهم گیاه باریجه می توان به اسانس، عرق باریجه، قطره باریجه و… اشاره کرد.
اما مهمترین نکته ای که می توان در مورد گیاه دارویی باریجه اشاره کرد؛ این است که، باریجه گیاهی صنعتی و صادراتی محسوب می شود؛ که امروزه در جهان خریداران بسیاری برای آن وجود دارد.

اسانس گیاه باریجه

آشنایی با گیاه باریجه و اسانس آن

باریجه از ارقام گیاه دارویی می باشد؛ که از گذشته برای مصارفی مانند عطر سازی و درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می کردند.اما امروزه برای تولید اسانس ها و یا عطرمایه و همچنین تولید دارو های گیاهی بسیار از گیاه باریجه استفاده می شود.
اسانس باریجه که امروزه یکی از مهمترین محصولات صادراتی کشور به شمار می رود؛ تولید آن در حال افزایش است.اگر در کشور در زمینه تولید گیاهان دارویی تلاش ها و فعالیت های خوبی انجام گیرد؛ بدون شک جایگزین صادرات نفت می تواند باشد.

اسانس گیاه باریجه

مصارف غذایی گیاه باریجه

  • استفاده به عنوان طعم دهنده غذا
  • استفاده به عنوان دم نوش
  • استفاده به عنوان یک گیاه دارویی
  • و…

به طور کلی می توان گفت گیاه باریجه هم مصارف خوراکی دارد و هم مصارف موضعی.
امروزه در جهان استفاده از گیاهان طبیعی و پر خاصیت رو به افزایش است.

اسانس گیاه باریجه

شرکت عرضه کننده اسانس گیاه باریجه

امروزه با توجه به افزایش کشت گیاهان دارویی، شرکت های تولید کننده اسانس نیز بسیار افزایش یافته اند.این شرکت ها هر کدام با کیفیت های متفاوتی اسانس گیاه باریجه را تولید می کنند.
همین امر در قیمت تمام شده اسانس باریجه تاثیر دارد.بنابراین اگر به دنبال محصولی درجه یک هستید که هم در بازار های داخلی و هم در بازار های خارجی قابل عرضه باشد؛ شرکت های تولید کننده معتبر را پیدا کنید.

قیمت فروش اسانس گیاه باریجه

همانطور که در بخش قبلی هم ذکر شد، محصولات تولید شده گیاهی، مانند اسانس ها، از نظر قیمت و کیفیت با هم تفاوت دارند.این تفاوت می تواند به دلیل نحوه برداشت، استخراج اسانس، منطقه تحت کشت و… باشد.
برای خرید اسانس باریجه با کیفیت تضمین شده، با این مجموعه همراه باشید.این شرکت تولید کننده اسانس باریجه، در زمینه تولید فرآورده های مختلف از جمله اسانس ها فعالیت دارد و روزانه قیمت محصولات به روز شده خود را در سایت منتشر می کند.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com
کانال تلگرام