مزه باران
خانه / اسانس صنایع غذایی / طعم دهنده های ویژه نوشیدنی های انرژی زا

طعم دهنده های ویژه نوشیدنی های انرژی زا

چاشنا علاوه بر فروش انواع طعم دهنده های صنایع غذایی فروش طعم دهنده نوشیدنی های انرژی زا را با تنوع بالا آغاز نموده است. اسانس های نوشیدنی های انرژی زا مخاطبین بیشنری را جذب این نوشیدنی ها کرده است.

طعم دهنده نوشیدنی انرژی زا

نقش طعم دهنده نوشیدنی در تنوع طعم و مزه محصولات

با بکارگیری طعم دهنده نوشیدنی های انرژی زا می توان  حس تازگی و شادابی را با عطر و طعم میوه ها و انواع طعم های لذت بخش به نوشیدنی بخشید. در واقع نوشیدنی ها با طعم دهنده های متنوع جز جدا نشدنی و همیشگی شرایط مختلف و همه فصول می باشد.
امروزه عمدتا جوانان در پی تجربه انواع نوشیدنی ها به ویژه نوشیدنی های انرژی زا هستند. نوشیدنی های انرژی زا پایه ی اصلی در فعالیت های ورزشی و تفربحات می باشد که تولیدکنندگان با تنوع در طعم ها و افزودن طعم دهنده نوشیدنی های انرژی زا افزایش فروش و مشتری پسندی این نمونه از نوشیدنی را گسترش دادند.
از طرفی تولیدکنندگان به منظور پیروزی در رقابت با اضافه نمودن طعم دهنده نوشیدنی های انرژی زا می توانند حس تازگی، تنوع و آرامش را توام با طعم های ایده آل و هیجان انگیز برای مصرف کنندگان به ارمغان آورند.

طعم دهنده نوشیدنی انرژی زا

طعم دهنده نوشیدنی های انرژی زا با بهترین کیفیت

چاشنا با تجربه و تخصص چندساله در زمینه تولید و عرضه انواع طعم دهنده های طبیعی و طعم دهنده های شبه طبیعی با فروش انواع اسانس نوشیدنی تحولی نوین و تازه در طعم دهنده های انواع نوشیدنی همچون اسانس های میوه ای ماءالشعیر قدم نهاده است.
چاشنا با تولید و خلق طعم های جدید و سنتی این مژده را به تولیدکنندگان می دهد که محبوبیت کالاهای خود را افزایش بخشند.
بدین سان، چاشنا با ارائه گستره وسیعی از اسانس های طبیعی، اسانس های شبه طبیعی، طعم دهنده های پودری و مایع و انواع عرقیجات و عصاره مجموعه خود را تکمیل نموده است.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اسانس پودری کیوی

فروش اسانس پودری کیوی آلبریچ آروم

فروش اسانس پودری کیوی آلبریچ آروم  با طعمی عالی به صورت پودری، محلول در روغن …

کانال تلگرام