خرید آنلاین پایدارکننده گوشت

چاشنا، مجموعه معتبر جهت خرید آنلاین پایدارکننده گوشت فعال در زمینه ی فروش عمده رنگ های مجاز خوراکی، فروش استابلایزر صنایع غذایی و واردات و فروش انواع طعم دهنده‌های صنایع غذایی مختلف می باشد.
جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

پایدارکننده گوشت

معرفی پایدار کننده های مواد غذایی

استابلایزرها منجر به بهبود و ایجاد بافت محکم‌تری در محصولات غذایی تولیدی می گردد که در کنار آن نیز مي تواند به پایداری بیشتر امولسیون‌ها کمک نماید. به عنوان مثال پکتین و آگار ازجمله پایدارکنند هایی هستند در مرحله تولید عمده مربا و ژله‌ها استفاده می‌ گردد. نوع دیگری از استابلایزرها مي توان به پایدارکننده های گوشتی اشاره کرد، پایدار کننده های گوشتی مختص هر مرحله ای عملکرد ویژه ای را اجرا می کند. به عنوان مثال در زمان پخت به ترکیبات اصلی فرآورده های گوشتی نظیر سوسیس و کالباس اضافه می شود که از پس دادن روغن ترکیبات جلوگیری کند. به حفظ رطوبت و ایجاد بافت نرم و سبک آن کمک می کند.

پایدار کننده گوشت چیست؟

پایدارکننده گوشت در واقع انتشار چربی محصول در یک فاز آبی مشتق شده از پروتئین ها است فاز آبی این محصول متشکل شده از ترکیبات رنگی نگهدارنده ها، نمک، افزودنی های تشدید کننده طعم، انواع ویتامین و فرآورده های غلات نظیر ( آرد و نشاسته ) و پروتئین های اضافه شده می باشد و بطور کلی این گونه فرآورده ها دارای امولسیون روغن در آب می باشند.
نقش استابلایزرها به این گونه است که علی رغم تغییراتی که در روند پخت پروتئین ها ایجاد می شود، سیستم کلوئیدی را در حین زمان پخت و نگهداری به صورت پایدار نگه می دارد و از چسیدن قطرات چربی به یکدیگر و یا جدا شدن روغن از آن جلوگیری می کند.

در طی روند خرد و تکه نمودن گوشت، اصولا الیاف های ماهیچه ای گوشت از یکدیگر جدا شده و غشاهای مرتبط با این الیاف های ماهیچه ای متلاشی می شوند.
خرد شدن و تکه شدن الیاف های ماهیچه ای در حین خرد کردن گوشت ها مطمئنا ادامه می یابد و در زمان کاتر کردن و تکه کردن‌ فرآورده پروتئینی نیز قابل مشاهده است‌.
از این رو استفاده از استابلایزرهای کاتری در این محصولات از چنین عواملی جلوگیری می کند.

پایدارکننده گوشت

خرید آنلاین پایدارکننده گوشت

جهت تهیه و خرید آنلاین پایدارکننده گوشت می‌توانید به سایت مجموعه تولیدی بازرگانی چاشنا مراجعه کنید. تیم بازرگانی چاشنا از شرکت های تولید کننده و فروش انواع اسانس های گیاهی و طعم دهنده های صنایع غذایی می باشد. جهت مشاوره در زمینه خرید و فروش رنگ های مجاز خوراکی و سایر استابلایزرها با کارشناسان بخش فروش در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما