مزه باران
خانه / اسانس خوشبو کننده / خرید اسانس علف لیمو ۱۰۰درصد طبیعی

خرید اسانس علف لیمو ۱۰۰درصد طبیعی

اگر در پی خرید اسانس علف لیمو ۱۰۰درصد طبیعی به منظور صادرات هستید چاشنا یکی از شرکت های تولید کننده اسانس لمون گرس با بیشترین ماده موثره و مشاوره در زمینه صادرات انواع اسانس های گیاهی طبیعی می باشد.جهت مشاوره و کسب اطلاع در مورد نحوه خرید عمده این محصول و قیمت اسانس علف لیمو با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

لمون گرس چیست؟

لمون گرس یا علف لیمو، نوعی دیگر از گیاهان دارویی شبیه به گیاه گندم است که مجموعه چاشنا در کنار سایر اسانس های گیاهی به تولید و عرضه اسانس این گیاه می پردازد. برگهای این گیاه دارای بویی همچون بوی لیمو و دارای عطری بسیار مطبوع. که به دلیل عطر دل انگیز و جذاب, اسانس آن به عنوان یکی از اسانس های عطری شناخته می شود.

نام علمی این گیاه Cympobogon citratus می باشد. محل رشد این گیاه اغلب در بعضی نواحی جنوبی کشور همچون مناطق بیابانی در نواحی گرمسیر شهر هرمزگان می باشد.

ترکیبات علف لیمو:
ترکیبات شیمیایی علف لیمو شامل روغن های فراری می باشد که ترکیبات عمده این گیاه بر حسب منشأ گیاه کاملا متفاوت است:
روغن فرار موجود در این گیاه شامل سیترال (۶۵ تا ۸۶ درصد) و میرسن (۱۲ تا ۲۰ درصد) می باشد. روغن فرار تولید شده از Cymbopogon winteranus ، عمدتا از موارد زیر تشکیل شده است:
سیترونلال (۳۲ تا ۴۵ درصد)
ژرانیول (۱۲ تا ۲۵ درصد)
ژرانیل استات (۳ تا ۸ درصد)
سیترونلیل استات (۱ تا ۴ درصد)

کاربرد لمون گرس به عنوان طعم دهنده

از لمون گرس به دلیل عطر و طعم گیرا و ملایمی که دارد به عنوان طعم دهنده در برخی صنایع غذایی نیز استفاده می کنند. جدای خاصیت های اسانس علف لیمو , امروزه از اسانس این گیاه اکثرا در صنایع آرایشی و بهداشتی استفاده می کنند.

نحوه خرید اسانس علف لیمو ۱۰۰درصد طبیعی

اگر قصد خرید یک اسانس عطری فوقالعاده مرغوب و با عطر ملایم را دارید و به دنبال اسانس لمون گرس با بیشترین ماده موثره هستید مجموعه چاشنا ارائه دهنده بهترین نمونه از اسانس علف لیمو طبیعی می باشد.
در صورت تمایل به خرید عمده اسانس علف لیمو در حجم های بالاتر ، می توانید به صورت تلفنی با کارشناسان بخش فروش چاشنا تماس حاصل فرمایید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.
شما خریداران عزیز همچنین می توانید محصول را به صورت آنلاین سفارش و تحویل بگیرید.

کارشناسان چاشنا در همه ساعات شبانه روز اماده ارائه مشاوره و معرفی انواع دیگر از محصولات این مجموعه هستند.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید انواع طعم دهنده طبیعی گیاهی

چاشنا با تولید انواع طعم دهنده طبیعی گیاهی و توزیع طعم دهنده های شبه طبیعی …

کانال تلگرام