فروش عمده صمغ وشا

مجموعه تولید بازرگانی چاشنا فروش عمده صمغ وشا (وشق) را در سرتاسر ایران به صورت تخصصی انجام می دهد.

صمغ وشا چیست؟

وشق گیاهی با نام انگلیسی مرسوم Ammoniacum از خانواده چتری­سانان می باشد. وشا گیاهی بومی ایران می باشد. در فلور ایران وشا دارای 6 گونه می باشد. گونه Dorema ammoniacum در ایران با نام های محلی وشق، وشا و کما کندل نیز شناخته می شود. این گیاه دارای ساقه ای استوانه ای و بلند با شاخه های منشعب به رنگ سبز مایل به خاكستری می باشد. گل های آن گل افشان، متراکم و به رنگ زرد یا سفید دیده می شود و ریشه های این گیاه در آب شیرین فراوان رشد می کنند.

صمغ وشا به نام های کم آمونیاک یا آمونیاکم نیز شهرت دارد. صمغ به صورت طبیعی از ساقه ها، ریشه و دمبرگ های گیاه خارج می شود و در معرض هوا خشک شده و تغییر رنگ می دهد.

فروش عمده صمغ وشا

ترکیبات بیوشیمیایی صمغ وشا

صمغ وشق دارای ترکیبات بیوشیمیایی نظیر کربوهیدارت های اسید گلوکورونیکGlucuronic acid، گالاکتوز Galactose، آرابینوز  Arabinose) و رامنوز Rhamnose می باشد. علاوه بر این، دارای مقادیر قابل توجهی روغن های فرار و رزین می باشد.

فروش عمده صمغ وشا

فروش عمده صمغ وشا

فروش عمده صمغ وشا همراه با آنالیز و بالاترین کیفیت به صورت تخصصی برای تولیدکنندگان فرآورده های دارویی توسط مجموعه تولیدی بازرگانی چاشنا انجام می گیرد. با توجه به طبیعی بودن این محصول آنالیز آن در هر دوره از استحصال متغیر می باشد. با این وجود با تهیه صمغ وشا از یک منبع مطمئن می توان محصولی طبیعی با قابلیت تکرارپذیری بالاتری در اختیار داشت. بومی بودن این صمغ آن را به عنوان یک محصول صادراتی نیز در صنعت داروسازی مطرح کرده است. نحوه استحصال صمغ و درصد خلوص آن مستقیما بر قیمت آن تاثیرگذار است. به منظور دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص انواع صمغ های گیاهی و اسانس های دارویی نظیر وشا، آنغوزه و باریجه با کارشناسان فروش چاشنا لطفا ارتباط برقرار فرمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما