مرجع خرید عمده ویتامین B3

تولید کننده و واردکننده چاشنا مرجع خرید عمده ویتامین B3 در کشور می باشد. این مجموعه وارد کننده انواع طعم دهندهانواع طعم دهنده، ویتامین های پودری و رنگ های مجاز خوراکی است. جهت ثبت سفارش و خرید عمده تماس حاصل فرمایید.

معرفی ویتامین B3 و منابع آن

که نیاسین نیز نامیده می شود ، یکی از ویتامین های B محلول در آب است. اصطلاح نیاسین اشاره دارد نیکوتینیک اسید و نیکوتین آمید (نیاسینامید نیز نامیده می شود).  هر دو برای تشکیل کوآنزیم ها استفاده می شوند
نیکوتین آمید آدنین دینوکلئوتید (NAD) و نیکوتین آمید آدنین دینوکلئوتید فسفات (NADP) که نقش اساسی در سلولهای زنده دارند.
از آنجا که اسید نیکوتینیک نیز می تواند از طریق اسید آمینه تریپتوفان در انسان ساخته شود ، چنین نیست
به شرطی که یک منبع غذایی کافی از تریپتوفان در دسترس باشد ، به عنوان یک ویتامین واجد شرایط می شویم.

ویتامین B3

وبتامین B3 یا نیاسین بخشی از طیف غذایی است، به عنوان مثال در گوشت، ماهی، نان، مخمر، آجیل، دانه ها، لوبیای سویا، سیب زمینی، میوه خشک، گوجه فرنگی و نخود فرنگی، شیر، سبزیجات برگ سبز و قهوه و چای نیز مقداری نیاسین تهیه می کنند. برخی غلات نیز ممکن است با نیاسین غنی شده باشند. بعضی از غذاها مانند ذرت ممکن است هنگام پخت، نیاسین آزاد کنند.
یکی از موارد استفاده از ویتامین های پودری در صنایع غذایی جهت تقویت و غنی سازی برخی خوراکی ها می شود.

فعل و انفعالات نیاسین در بدن

داروهای ضد سل مانند ایزونیازید ممکن است منجر به کمبود نیاسین شود. زنانی که از داروهای ضد بارداری استروژن استفاده می کنند نیاز بیشتری به نیاسین دارند که در نتیجه افزایش سنتز نیاسین در بدن آنها وجود دارد.

زنان باردار یا شیرده فقط می توانند نیاسین را تحت نظر دکتر مصرف کنند. به کودکان زیر 12 سال و افرادی که از بیماری کلیوی رنج می برند مصرف نیاسین توصیه نمی شود. نباید بیش از 150 میلی گرم نیاسین مصرف کرد، زیرا این منجر به گرگرفتگی صورت می شود. مصرف بسیار زیاد (بیش از 3000 میلی گرم) ممکن است باعث آسیب کبدی شود. افراد مبتلا به بیماری کبد یا دیابت بیشتر در معرض مشکلات ناشی از دوز بیش از حد نیاسین هستند.

ویتامین B3

چاشنا مرجع خرید عمده ویتامین B3

جهت ارتباط و خرید انواع ویتامین های پودری می توانید با مشاوران بخش فروش مجموعه چاشنا به عنوان مرجع خرید عمده ویتامین B3 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما