فروش عمده اسانس انیسون

فروش عمده اسانس انیسون و سایر اسانس های طبیعی با بیشترین ماده موثره و کیفیت بالا در مجموعه چاشنا عرضه می شود. Anise essential oil با نازلترین قیمت در این مرکز به فروش می رسد.

اسانس انیسون

آشنایی با گیاه انیسون

در زمان های قدیم، انیسون به عنوان چاشنی و طعم دهنده برای بسیاری از غذاها و نوشیدنی ها استفاده می شده است.

انیسون فواید زیادی برای سلامتی دارد که ما از آن بی خبر هستیم یا نمی دانیم، در برخی از کشورها مانند هند به عنوان دهان شویی و داروی گوارشی استفاده می شود. انیسون فواید زیادی برای سلامتی از جمله روماتیسم، مشکل نفخ، اثر ملین تا ضد عفونی کننده دارد.

اثر ضد صرع و ضد هیستریک

اسانس انیسون، زمانی که در دوزهای بالا استفاده شود، می تواند حملات صرع و هیستریک را با کند کردن گردش خون، تنفس و پاسخ عصبی آرام کند. این ویژگی برای مدت بسیار طولانی شناخته شده و مورد استفاده قرار گرفته است. با این حال، این ویژگی باید با احتیاط مورد استفاده قرار گیرد، زیرا دوزهای وزنی می تواند اثرات نامطلوبی به خصوص برای کودکان ایجاد کند.

ضد روماتیسم

این اسانس می تواند با تقویت گردش خون و کاهش احساس درد در نواحی آسیب دیده فرد را از شر دردهای روماتیسمی خلاص کند.

ضد عفونی کننده

این اسانس همچنین دارای خواص ضد عفونی کننده است که یک لایه محافظ موثر در برابر زخم ها و عفونت ها تشکیل می دهد. این به بهبود سریعتر زخم ها کمک می کند.

اسانس انیسون

فروش عمده اسانس انیسون

فروش عمده اسانس انیسون با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت توسط مجموعه تولیدی بازرگانی چاشنا آغاز شد.Anise essential oil همچون سایر اسانس های گیاهی نظیر اسانس بابونه، اسانس آویشن و… با بیشترین ماده موثره به فروش می رسد.جهت خرید و دریافت مشاوره با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما