مرجع فروش ویتامین K

مجموعه عطر و طعم چاشنا با عنوان مرجع فروش ویتامین K در کشور فعالیت دارد. مشاوران این مجموعه به کاربران اطلاعات لازم جهت نحوه خرید و پیشنهادات لازم در رابطه با سایر ویتامین های صنایع غذایی و دارویی را ارائه می دهند.

ویتامین K در چه غذاهایی یافت می شود؟

ویتامین K نوعی ویتامین است که به طور طبیعی در بسیاری از غذاهای گیاهی و حیوانی یافت می شود. غذاهای حاوی ویتامین K عبارتند از:

سبزیجاتی مانند اسفناج، کلم بروکلی، کلم، کاهو، نخود فرنگی، لوبیا سبز، سویا و لوبیای مکزیکی، گوجه فرنگی، شلغم، چای سبز، مارچوبه، غلات مانند گندم، جو دوسر، شیر و محصولات لبنی
گوشت قرمز و سفید و انواع کله پاچه مانند کبد و کلیه، تخم مرغ، محصولات تخمیر شده، میوه ها و دانه های روغنی

غذاهای فوق را می توان در پاسخ به این سوال که در کمبود ویتامین K چه بخوریم یا غذاهای حاوی ویتامین K چیست؟ در عین حال باید به مصرف این غذاها توجه می شود.

ویتامین k

فواید ویتامین K چیست؟

ویتامین K نقش زیادی در عملکرد کلی بدن دارد. با تنظیم انعقاد، مزایایی مانند بهبود صحیح زخم ها و جلوگیری از خونریزی بیش از حد را به همراه دارد. از مکمل های ویتامین K می توان برای بهبود شرایط خونریزی به دلیل استفاده بیش از حد از رقیق کننده های خون استفاده کرد.

ویتامین K که از نظر حفظ تراکم استخوان و تنظیم متابولیسم استخوان فواید مهمی دارد، یک ماده مغذی است که تصور می شود در پیشگیری از بسیاری از بیماری های مربوط به پوکی استخوان و تخریب استخوان موثر است. از آنجا که ویتامین K در بسیاری از زمینه ها به عنوان تنظیم کننده عمل می کند، وظایف مهمی با فواید آن برای پوست دارد. با این حال، ویتامین K، که با حافظه اپیزودیک در افراد مسن ارتباط دارد، بر تقویت عملکردهای شناختی نیز تأثیر می گذارد.

نیاز روزانه به ویتامین K با توجه به سن و جنسیت، وضعیت بارداری و وضعیت سلامتی متفاوت است. با این حال، به طور کلی، 1 میکروگرم ویتامین K به ازای هر کیلوگرم از وزن بدن برای بزرگسالان توصیه می شود. با نگاهی به مقادیر مرجع، می توان گفت که نیاز به ویتامین K با افزایش سن، 65 میکروگرم روزانه برای زنان بالغ بالای 25 سال و 80 میکروگرم روزانه برای مردان بزرگسال بالای 25 سال کاهش می یابد. اگرچه این مقادیر ارقام متوسطی هستند، اما ممکن است بر اساس عوامل شخصی متفاوت باشند. علاوه بر این، افرادی که کومادین، ​​وارفارین یا داروی رقیق کننده خون دیگر مصرف می کنند باید میزان مصرف ویتامین K خود را کاهش دهند. در چنین مواردی لازم است طبق توصیه های پزشک عمل شود و از مصرف ناخودآگاه مکمل های ویتامین خودداری شود.

Vitamin k

مرجع فروش ویتامین K

خریدارن محترم می توانند انواع ویتامین های پودری و مایع را در قالب های ۲۰ و ۲۵ کیلویی از مرجع فروش ویتامین K و سایر ویتامین های گروه ب ( ب ۱ ، ب۲، ب۳، ب ۵ ، ب ۹ ،  ب ۱۲ ) تهیه نمایند. به منظور خرید عمده و بهره مندی از تخفیفات ویژه فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما