قیمت اسانس آویشن باغی خالص

در صورتی که در زمینه خرید و فروش اسانس آویشن باغی خالص فعالیت دارید و به دنبال نازلترین و مناسب ترین قیمت اسانس آویشن باغی خالص هستید چاشنا پیشنهاد و تخفیفات ویژه ای را برای خریدارای عمده این محصول در نظر گرفته است.با خرید اسانس آویشن باغی خالص می توانید با سایر اسانس های گیاهی چاشنا آشنا شوید.
قیمت اسانس آویشن باغی خالص بر اساس میزان مؤثره اسانس تعیین می شود. ماده مؤثره در در واقع میزان اسانس خالص گیاه است. اسانس آویشن باغی زرد رنگ است که میزان آن از ۱ تا ۲ درصد می باشد. از جمله مواد مؤثره این اسانس تیمول، کارواکرول و پاراسیمول می باشد که میزان این ترکیبات در خلوص این اسانس بی تأثیر نیست. همچنین می توان تانن، فلاونوئید، ساپونین و ترکیبات تلخ دیگری را در آن یافت.

اثرات درمانی و کاربرد اسانس آویشن باغی خالص

آویشن باغی یکی از داروهای خلط آور و درمان کننده  سرفه است.بنابراین از تنتور, عصاره‌ و اسانس آویشن باغی خالص در راستای درمان بیماری های دستگاه تنفسی نظیر سرفه، گلودرد، برونشیت و آسم بسیار پرکاربرد است.
تیمول و کارواکرول از جمله ترکیبات پرکاربرد در اسانس های صنایع غذایی می باشد. از انجاییکه اسانس آویشن سرشار از خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی است از آن به عنوان نگهدارنده در مواد غذایی بهره می برند.
صنایع آرایشی و بهداشتی نیز از این اسانس لپبی نصیب نمانده است. در محصولات آرایشی نظیر کرم، عطر، لوسیون، دهانشویه‌ و پماد اسانس آویشن را به کار می برند. مواد مؤثره آویشن باغی خالص یکی از ترکیبات مهم در درمان ریزش مو را در خود جای دیده که موجب شده مورد توجه تولید کنندگان شامپو قرار گیرد. همانطور که می دانید اسانس های معطر در آروماتراپی نقش اساسی دارد از جهت دیگر با توجه به خاصیت ضد باکتری در صنعت تولید خمیر دندان نیز راه یافته است.

 اثرات درمانی و کاربرد اسانس آویشن باغی خالص

بهترین قیمت اسانس آویشن باغی خالص

همانطور که گفته شد قیمت اسانس آویشن باغی خالص بسته به میزان ماده مؤثره, فصل برداشت و میزان خرید اسانس آویشن باغی متغیر است.

از این رو مجموعه چاشنا مناسب ترین قیمت اسانس آویشن باغی خالص را با حداکثر ماده موثره به قیمت 450 هزار تا 2میلیون و 700 هزار تومان عرضه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما