مزه باران
خانه / اسانس پودری / فروش طعم دهنده پودری پپرونی

فروش طعم دهنده پودری پپرونی

یکی از طعم های جذاب در صنعت غذایی و فست فود ها طعم پپرونی می باشد.چاشنا فروش طعم دهنده پودری پپرونی را از بهترین برندهای جهانی آغاز نموده است. تولیدکنندگان فرآورده های گوشتی می توانند در کنار سایر طعم دهنده های گوشت و مرغ از طعم دهنده ی پپرونی نیز بهره مند گردند.

طعم دهنده پپرونی چیست و چه کاربردی دارد؟

طعم دهنده پپرونی در واقع ترکیبی از مقادیر زیادی فلفل سیاه و فلفل قرمز با گوشت گاو است که شبیه به طعم سالامی ایتالیایی می باشد.سوسیس پپرونی که دارای طعمی تند و آتشین است سفت و باریک است که در صورت قرارگرفتن در معرض هوا خشک می شود و حتی بدون پختن و طبخ کردن می توان آن را مصرف کرد. پپرونی عمدتا به صورت برش‌های نازک به منظور افزایش اشتها نیز مصرف می شود. سوسیس های پپرونی را جهت طعم دار کردن به برخی غذاها همچون پیتزا اضافه می کنند.

شباهت پپرونی با سالامی  چیست؟

پپرونی و سالامی هر دو  سوسیس های مخصوصی هستند که در تهیه انواع پیتزا و انواع فست فودها کاربرد دارند. ظاهر هردو این فراورده های گوشتی شبیه به هم هست و ترکیبات گوشتی پایه ی آن ها مشابه هم می باشند. ولی پپرونی طعم تند و تیز تر از سالامی دارد. سالمی چرب و از نظر کالری بسیار پر کالری است و اعلب در وعده ناهار مصرف می شود.
به واسطه طعم اشتها برانگیز این نوع از فست فودها تولیدکنندگان طعم و مزه اقدام به تولید طعم دهنده پپرونی و انواع طعم های مختلف نموده اند. طعم پپرونی می تواند جذابیت زیادی برای مصرف کننده ابجاد کند.خصوصا در زمان مصرف پیتزا و ….
اگر به دنبال ایجاد طعم و مزه جذاب و لذیذ در فراورده های گوشتی خود هستید در درجه اول باید به سلیقه مشتری توجه کنید و ذائقه مشتری را در نظر داشته باشید. طعم دهنده پپرونی یکی از طعم های ایده ال برای مصرف کننده است.

جهت هماهنگی در زمینه خرید و فروش طعم دهنده پودری پپرونی با کارشناسان فروش چاشنا تماس حاصل نمایید.

فروش طعم دهنده پودری پپرونی به صورت عمده

پیتزا پپرونی یک پیتزا ایتالیایی با طعمی تند و جذاب است. که دلیل این نامگذاری استفاده سوسیس پپرونی می باشد.سس های مخصوص پپرونی نیز در کنار این فست فودها طعم خاصی به ان می بخشد.
با افزایش فروش پیتزاهای پپرونی تولید کنندگان سوسیس و کالباس از این استقبال استفاده کرده و اقدام به تولید بیشتر سوسیس کالباس پپرونی نموده اند.
نوع و کیفیت طعم دهنده پپرونی تأثیر بی نظیری در افزایش خرید دارد. چاشنا از فروشندگان طعم دهنده های صنایع غذایی نیز می باشد که اینبار علاوه بر فروش طعم دهنده همبرگر و سایر طعم دهنده های صنایع گوشتی با فروش طعم دهنده پودری پپرونی مجموعه خودرا کامل نموده است.
جهت خرید طعم دهنده های صنایع گوشتی و اطلاع از نحوه خرید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اسانس پودری کیوی

فروش اسانس پودری کیوی آلبریچ آروم

فروش اسانس پودری کیوی آلبریچ آروم  با طعمی عالی به صورت پودری، محلول در روغن …

کانال تلگرام