نمایندگی فروش ویتامین B9

نمایندگی فروش ویتامین B9 و یا فروش اسید فولیک در کشور با نام تجاری چاشنا آماده عقد قرارداد با شرکت های صنابع غذایی، دارویی و آرایشی بهداشتی می باشد. در ابن مجموعه سفارش انواع ویتامین های پودری و مایع گروه B  و سایر ویتامین های انسانی قابل اجرا می باشد.
جهت دربافت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

در موارد کمبود ویتامین B9 چه اتفاقی می افتد؟

از آنجایی که ویتامین B9 (اسید فولیک) یک ویتامینی می باشد که در روده کوچک جذب می شود، الکل تمام باکتری های موجود در روده کوچک را که مفید هستند را از بین می برند. بنابراین کمبود این ویتامین بیشتر در این افراد دیده می شود.

ویتامین B12 در تولید گلبول های قرمز برای حمایت از کمبود ویتامین B9 (اسید فولیک) به ویژه ایجاد کم خونی، لازم است. این ویتامین در افراد در مناطق گرمسیری بسیار شایع است.

ویتامین B9

کمبود این ویتامین به خصوص درزنان باردار و بیماران دچار صرع بیشتر شایع است. متخصصان به این افراد مکمل ویتامین B9 (اسید فولیک) می دهند.

به خصوص اینکه ویتامین B9 را به بیماران دچار کم خونی توصیه می کنند
در افراد دچار کمبود کاهش حافظه و فراموشی ممکن است آغاز شود.این مورد در کودکانی که با شیر بز تغذیه می شوند بسیار رایج است زیرا این ویتامین در دسترس نیست.

به خصوص در دوران بارداری، نیاز بدن علاوه بر میزان مصرف طبیعی، به نصف افزایش می یابد.

منابع ویتامین B9 (اسید فولیک) چیست؟

بهترین  منابع ویتامین B9 مارچوبه، پرتقال، اسفناج، کلم بروکسل، کلم بروکلی، گل کلم، کلم قرمز، عدس قرمز، عدس سبز، تره فرنگی، خرفه، گیاه خرفه، غلات کامل، کیوی، کاهو، نعناع و نخود فرنگی است.

ویتامین B9  یا اسید فولیک را چه مقدار مصرف کنیم؟ 

• 65 میکروگرم در نوزادان تا 6 ماه، 80 میکروگرم تا 12 ماه

• 150 میکروگرم در کودکان 1 تا 3 سال، 200 میکروگرم بین 4 تا 8 سال، 300 میکروگرم بین 9 تا 13 سال

• 400 میکروگرم برای تمام سنین 14 و بالاتر

• 600 میکروگرم در زنان باردار

• 500 میکروگرم در زنان شیرده

ویتامین B9

مراکز معتبر فروش ویتامین B9

چاشنا به عنوان یکی از مراکز معتبر در زمینه توزیع و فروش ویتامین B9 فروش آنلاین محصولات را آغاز نموده است‌. جهت خرید عمده و اینترنتی انواع ویتامین ، طعم دهنده، اسانس گیاهی و … با کارشناسان فروش چاشنا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما