فروش طعم دهنده هات داگ ویژه سوسیس کالباس

فروش طعم دهنده هات داگ با بالاترین کیفیت و طعم دهی بالا در شرکت چاشنا ارائه می گردد ارسال سمپل و تخیفی ویژه برای خرید عمده کارخانجات معتبر انجام می گردد.
در ادامه چاشنا یکی دیگر از طعم های بی نظیر صنایع گوشت را برای شما به ارمغان اورده است
اگر در صدد تامین طعم دهنده هات داگ هستید با ما همراه باشید.

فروش طعم دهنده هات داگ

تاریخچه هات داگ و محبوبیت آن

طعم دهنده هات داگ یکی از نمونه های طعم دهنده صنایع گوشتی می باشد که برگرفته از نام سوسیس هات داگ, وارد بازار شده است. در واقع طعم دهنده هات داگ یا سایر طعم دهنده های موجود در صنایع گوشتی به عنوان ترفندی خوش طعم برای پوشاندن بوی طبیعی و ناپسند گوشت و مرغ است.
هات داگ نوعی سوسیس کبابی یا بخاری است که همچون سایر ساندویچ ها و در نان مخصوص خود سرو می شود.
سوسیس هات داگ در ابتدا در کشور آلمان تولید شد و سپس با وارد شدن به آمریکا از محبوبیت زیادی برخوردار گشت و از آن پس به یکی از غذاهای ارزان, خوش طعم و مورد علاقه کارگران تبدیل شد. جالب اینجاست که محبوبیت هات داگ در کشور آمریکا از سال 1967 میلادی توسط یک گاریچی شروع شد که در خیابان ها و محله های آمریکا هات داگ بخارپز به فروش می رساند. او در گاری خود گازبخارپزی را برای این کار تعبیه کرده بود.

فروش طعم دهنده هات داگ

برخی معتقدند هات داگ درواقع همان سوسیس با طعم فرانکفورتر یا سوسیس فرانکوفورتر می باشد که الان به سوسیس هات داگ تغییر نام داده است.
فروش طعم دهنده هات داگ و انواع طعم دهنده صنایع گوشتی در این مجموعه عرضه می شود. طعم دهنده های گوشتی حاصل ترکیب ادویه های مختلف با بیشترین میزان فروش در شرکت های معتبر صنایع سوسیس و کالباس می باشد.

بسته پیشنهادی چاشنا ویژه صنایع گوشت و فروش طعم دهنده هات داگ

شرکت چاشنا علاوه بر تولید انواع اسانس طبیعی در زمینه ی ارائه ی انواع طعم دهنده های پودری و مایع در صنایع غذایی و بهداشتی فعال می باشد.
صنایع قابل مصرف ادویه یا طعم دهنده گوشت از برند سیمرایز آلمان و یونی سان ایران شامل موارد زیر است:

طعم دهنده کالباس خشک طعم دهنده سوسیس آلمانی
طعم دهنده ژامبون مرغ طعم دهنده ژامبون گوشت
طعم دهنده پپرونی طعم دهنده هات داگ

همچنین علاوه بر موارد بالا خرید طعم دهنده گوشت و مرغ با بالاترین کیفیت جهت استفاده صنایع سوسیس و کالباس، همبرگر، ژامبون و خمیر مرغ انجام می شود. یکی دیگر از طعم دهنده های خانواده گوشتی، طعم دهنده برگر ویژه چیپس است که به عنوان یک سیزینیگ برای طعم دار کردن چیپس اخیرا مورد توجه قرار گرفته است.

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از پیشنهادات ویژه ی فروش طعم دهنده هات داگ با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما