مزه باران
خانه / اسانس پودری / سایت فروش طعم دهنده کالباس مارتادلا

سایت فروش طعم دهنده کالباس مارتادلا

چاشنا به عنوان سایت فروش طعم دهنده کالباس مارتادلا عرضه کننده بهترین طعم دهنده های فرآورده های گوشتی و صنایع غذایی می باشد.اگر به دنبال خرید اسانس کالباس مارتادلا با کیفیت بالا و طعم دهی فوق العاده هستید چاشنا محصولی باکیفیت و موثر را به شما پیشنهاد می کند. جهت کسب اطلاع از قیمت و نحوه خرید از سایت فروش طعم دهنده کالباس مارتادلا با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

کالباس مارتادلا چیست؟

مصرف کنندگان قدیمی انواع ساندویچ، کالباس مارتادلا را که از جمله غذاهای همیشگی در فهرست ساندویچ های سرد می باشد را می شناسند. کالباس مارتادلا، ازجمله کالباس های سنتی ایتالیایی بوده که برای اولین بار در شهر بولونیای ایتالیا تولید و عرضه شده است.
پس از سالها این نمونه از کالباس در کشور آمریکا و دیگر کشورها، با ایجاد تغییراتی در فرمولاسیون اولیه تولید و ارائه شد، تا جایی که امروزه کالباس مارتادلا که از قدیمی ترین کالباس های ویژه ساندیچ سرد بوده به عنوان یکی از کالباس های پرطرفدار و پرمصرف شناخته شد.
بعضی از افراد که طرفدار طعم کالباس می باشند چندان حس رضایت بخشی از وجود مقادیر زیاد گوشت در این خوراکی ندارند. بنابراین به افرادی که به کالباس‌های با میزان زیاد گوشت علاقه ‌ندارند کالباس مارتادلا را پیشنهاد می دهند. این نمونه از کالباس دارای ۴۰ درصد گوشت قرمز است. هرچند کم بودن این میزان از گوشت قرمز در کالباس مارتادلا هیچ تاثیری بر روی طعم آن ندارد و با این وجود طعم این کالباس بسیار لذیذ و خوشمزه است. این محصول از انرژی بالایی برخوردار بوده و میزان چربی آن به میزان استانداردی در نظر گرفته شده است. کالباس مارتادلا نه تنها در جهان بلکه در ایران نیز طرفداران خاص خودش را دارد.

کاربرد طعم دهنده کالباس مارتادلا

با توجه به اینکه اسانس کالباس مارتادلا به صورت طعم دهنده شبه طبیعی عرضه می شود، از آن اغلب در محصولاتی استفاده می کنند که دارای درصد گوشت زیر ۶۰ درصد باشند. طعم دهنده کالباس مارتادلا طعم خوبی را به این محصول می دهد. به طور کلی طعم دهنده های صنایع سوسیس و کالباس باعث رفع بوی زهم گوشت و مرغ می شود و از همین رو استفاده از این محصولات در تولید کالباس و سوسیس بسیار حائز اهمیت و لازم است. کیفیت و ماندگاری طعم در چنین محصولاتی تأثیر زیادی در کیفیت, میزان محبوبیت و همچنین افزایش فروش دارد.
سایت فروش طعم دهنده کالباس مارتادلا با توجه به میزان اهمیت نوع طعم دهنده و بالا بودن کیفیت آن بهترین ها را برای خریداران ارائه داده است. بخش از انواع این نمونه از طعم دهنده ها به شرح زیر است:
ادویـــه میکس ژامبون مرغ
ادویـــه میکس ژامبون گوشت
ادویـــه میکس طبیعی لیــــونر
ادویـــه میکس همبرگر
ادویـــه میکس کباب
ادویـــه میکس مارتادلا
ادویـــه میکس سوسیس آلمانی
ادویـــه میکس کوکتل
ادویـــه میکس هات داگ
ادویـــه میکس فرانکفورتر
ادویـــه میکس کالباس خشک

تولیدکنندگان صنایع سوسیس و کالباس با خرید عمده و آنلاین طعم دهنده های این مجموعه از تخفیفات ویژه ای برخوردار خواهند شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه چاشنا تماس حاصل فرمایید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اسانس پودری کیوی

فروش اسانس پودری کیوی آلبریچ آروم

فروش اسانس پودری کیوی آلبریچ آروم  با طعمی عالی به صورت پودری، محلول در روغن …

کانال تلگرام