فروش اسانس و طعم دهنده طبیعی پسته

در صورت تمایل به تجربه طعم های جدید می توانید در مجموعه چاشنا طرح فروش اسانس و طعم دهنده طبیعی پسته را که یکی از اسانس های مقوی و معطر می باشد را انتخاب کنید.چاشنا تولید کننده اسانس های گیاهی مرغوب با تضمین کیفیت می باشد.

خواصی که باید از اسانس پسته بدانید

کورونوئیدها موادی هستند که در کاهش بیماری های چشمی بسیار مؤثر هستند و پسته تنها مغزی می باشد که دارای این مواد است.اسانس پسته کورونوئیدهای مشابه شبکیه و عدسی چشم را در خود جای داده است. این ماده موجب کاهش بیماری های مرتبط با افزایش سن نظیر آب مروارید می شود.طبق مطالعات کورونوئیدها باید باچربی مصرف. شوند تا جذب بهتری داشته باشند و این چربی را می توان در پسته و اسانس پسته پیدا کرد.
سلامت قلب
همانطور که می دانید بالابودن کلسترول بد LDL انسداد رگ های بدن را به دنبال دارد که در بلند مدت حمله قلبی را در پی دارد.ولی چربی های پسته از نوع مونو اشباع نشده می باشند که خود می تواند در کاهش کلسترول های بد بسیار تأثیر گذار باشد. با اضافه نمودن پسته و اسانس پسته به برنامه غذایی روزانه می توان چربی های مفید و مورد نیاز جهت سالم سازی بدن را تأمین نمود.
پیشگیری از دیابت
در بیماری دیابت، مولکول های قند با پروتئین پیوندی شکل می دهند که برای بدن بلا استفاده است به این  فرایند گلیکاسیون می گویند. طبق بررسی آزمایشات به این نتیجه رسیده اند که آنتی اکسیدان های پسته در کم شدن تعداد گلیکاسیون نقش مفیدی دارند. از اینرو پسته به عنوان کنترل کننده دیابت نقش مؤثری دارد.

خواصی که باید از اسانس پسته بدانید

فروش اسانس و طعم دهنده طبیعی پسته با بهترین کیفیت

سرزمین عطر و طعم چاشنا در نظر دارد در مجموعه ی خود تنوع طعم و مزه خود را گسترش دهد.ما با ارائه انواع طعم دهنده های طبیعی و شبه طبیعی خریداران را با تنوع طعم ها شگفت زده می کنیم. فروش اسانس و طعم دهنده طبیعی پسته یکی دیگر از این اقدامات است.

جهت اطلاع از انواع اسانس های معطر و داروئی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما