مرجع خرید اسانس های میوه ای پودری

چاشنا به عنوان مرجع خرید اسانس های میوه ای پودری در ایران آماده همکاری و ارائه انواع اسانس های پودری و مایع با تولیدکنندگان‌ می باشد. انواع طعم دهنده های میوه ای پودری و مایع با قیمت مناسب و کیفیت بالا ارائه می گردد.

خرید طعم دهنده های میوه ای پودری

اسانس های پودری چه ویژگی هایی دارند؟

اسانس ها نباید برای سلامت مصرف کننده مضر باشند، به راحتی و به طور یکنواخت در محصول پراکنده شوند، طبق مقررات در گروه مجاز قرار گیرند، در برابر شرایط نامطلوب در توزیع و نگهداری مقاوم باشند و مقرون به صرفه باشند، استفاده از آنها برای پوشاندن مواد غیرقانونی است. با این حال، از مواد طعم دهنده، یعنی اسانس ها، می توان برای پوشاندن طعم مواد خام تلخ مورد استفاده در صنعت داروسازی یا طعم سویا در محصولات مشتق شده از سویا نیز استفاده کرد.

موارد مصرف اسانس های میوه ای

از اسانس های شبه طبیعی در محصولات نانوایی و قنادی به وفور استفاده می شود. محصولات نانوایی، یکی از شاخه های مهم صنایع غذایی است. نان، دسر یا شیرینی، بیسکویت، کلوچه، کراکر، شیرینی و کیک شامل این صنعت می باشند. افزودن مقداری طعم دهنده  به خمیر قبل از پختن باعث از بین رفتن مواد فرار و تغییر طعم می شود. استفاده از طعم دهنده های روغنی (یعنی محلول در چربی) برای جلوگیری از از بین رفتن ماده طعم دهنده با گرما ضروری است.

استفاده از طعم دهنده های مایع با حلال های غیر فرار مانند پروپیلن گلیکول می تواند مقداری از استحکام طعم را در دماهای بالا محافظت کند، اما به طور کلی باید از طعم دهنده های محلول در روغن برای محصولات پخته شده استفاده کنید.

انواع اسانس های میوه ای پودری

خرید طعم دهنده های میوه ای پودری

چاشنا مرجع خرید اسانس های میوه ای پودری در کشور

با توجه به مزیت های خرید اسانس های پودری شبه طبیعی، شرکت چاشنا به عنوان مرجع خرید اسانس های میوه ای پودری و مایع انواع اسانس های پودری و مایع پرکاربرد را عرضه میکند‌.

برای دریافت مشاوره و خرید اسانس های میوه ای با ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما