صادرات طعم دهنده های پودری به عراق

صادرات طعم دهنده های پودری به عراق یکی دیگر از خدمات قابل عرضه در چاشنا می باشد که در حال انجام است. طعم دهنده های پودری ویژه صادرات یکی دیگر از محصولات مرغوب و باکیفیت می باشد که به واسطه مرغوبیت ممتاز توجه اکثر کشورهای همسایه مخصوصا، عراق را به خود جلب کرده است.

کیفیت بالا دلیل اصلی صادرات طعم دهنده

طعم دهنده های پودری با طعم های استاندارد و منحصربفرد در صنایع غذایی که عطر و طعم، شاخص اصلی مشتری مداری آنها می باشد نقش ویژه ای دارند. با توجه به تنوع طلبی ذائقه ها، استفاده موثر از طعم دهنده های پودری یک کاربرد درآمدزا و مشتری پسند در صنایع غذایی می باشد.

طعم دهنده های پودری صادراتی چاشنا در سه حالت زیر ارائه می گردد:

  • طعم های اورجینال flavor: قابل کاربرد در اکثر صنایع غذایی گوشتی، نوشیدنی و اسنک و ..
  • چاشنی seasoning: طعم دهنده های پرطرفدار در صنایع چیپس و اسنک و آجیل می باشد.
  • ادویه های ترکیبی mix flavors : قابلیت کاربرد بالا در صنایع گوشتی(پپرونی و…) به ویژه غذاهای آماده و نیمه آماده کاربرد دارد.
صادرات طعم دهنده به عراق

شرکت سیمرایز یکی از شرکت های بزرگ با محبویت جهانی است که کیفیت و مرغوبیت طعم دهنده های پودری صادراتی آن، برای فعالان این صنعت نام آشنا بوده و هست. ما با استفاده از مواد اولیه سیمرایز برخی طعم های محبوب را طراحی و با برند یونی سان (unisun) عرضه می کنیم.

یکی از شاخصه های اصلی و متمایز کننده ی طعم دهنده های پودری ویژه صادرات سیمرایز و یونی سان، پایین بودن دوز مصرف و بالابودن کیفیت طعم هاست. موارد کاربرد طعم دهنده های پودری صادراتی ویژه صنایع غذایی به شرح زیر است:

صادرات طعم دهنده به عراق

صادرات اسانس پودری به عراق

از آنجاییکه اسانس و طعم دهنده های پودری امروزه کاربرد و نقش زیادی در رونق و مشتری پسندی محصولات غذایی دارد، فروش طعم دهنده های پودری ویژه صادرات گسترش زیادی یافته است.
کیفیت بالا و ممتاز بودن طعم دهنده های پودری یکی از دلایل عمده استقبال بالا و در نتیجه افزایش صادرات طعم دهنده پودری به عراق است.
به لطف نزدیک بودن ایران به کشورعراق و سهل الوصول بودن صادرات طعم دهنده پودری به این کشور، یکی دیگر از دلایل افزایش صادرات کالا به این کشور است.
اگر تجارت و صادرات بیشتر با این کشور از زمینه های فعالیت شما می باشد. مجموعه عطر و طعم چاشنا صادرات طعم دهنده پودری را با تضمین کیفیت و قیمت مناسب ارائه می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما