مزه باران
خانه / اسانس پودری / طعم دهنده پنیر پیتزا ویژه کارخانه جات لبنی

طعم دهنده پنیر پیتزا ویژه کارخانه جات لبنی

جهت خرید و یا فروش طعم دهنده پنیر پیتزا ویژه کارخانه جات لبنی و فروش انواع طعم دهنده پنیری به صورت اسانس پودری یا مایع در صنایع خوراکی یا صنعتی می توانید از طریق شماره های تماس مشاوران فروش اعلام شده در سایت سفارشات خود را اعلام کنید. فروش محصولات ما  به صورت عمده و جزئی در اختیار مشتریان عزیز می باشد.

طعم دهنده پنیر  و اسانس پودری آن

اسانس پنیر چدار و طعم دهنده پنیر پیتزا با بخشیدن رایحه ای دلپذیر به محصولات توانسته توجه بسیاری از صنایع غذایی را به خود جلب کند. همچنین این طعم دهنده خاص و بینظیر در زمره محبوب ترین اسانس های خوراکی جای دارد.
این طعم دهنده را می توان دو صورت پودری و مایع سفارش دهید. این محصول قابل استفاده در محصولات مختلف از جمله پاپ کورن, انواع سس و محصولات بر پایه ی آرد می باشد. شرکت سیمرایز به عنوان یک برند شاخص و برتر در زمینه ی تولید و فروش انواع اسانس و طعم دهنده توانسته موفقیت دیگری را در حوزه تولید طعم دهنده های پنیری کسب کند.

فروش طعم دهنده پنیر پیتزا ویژه کارخانجات لبنی

اسانس پنیر پیتزا نیز به دو صورت طعم دهنده flavor و seasoning ارائه می گردد.طعم دهنده مایع(محلول در آب) و اسانس پودری پنیر پیتزا به صورت عمده و جزئی در مجموعه عطر و طعم چاشنا موجود می باشد.
طعم دهنده های سیمرابز دارای مقاومت حرارتی بالا می باشند. این محصول خوش عطر و بو در صنایع زیر کاربرد بسزایی دارد.

طعم دهنده های پنیری با ماندگاری و طعم دهی بالا بیشترین مصرف را داشته است. در نتیچه جهت مشاوره و خرید از مرجع تولید و عرضه انواع طعم های متنوع با کارشناسان تمتس حاصل فرمایید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اسانس پودری کیوی

فروش اسانس پودری کیوی آلبریچ آروم

فروش اسانس پودری کیوی آلبریچ آروم  با طعمی عالی به صورت پودری، محلول در روغن …

کانال تلگرام