فروش عمده طعم دهنده غذای حیوانات

فروش عمده طعم دهنده غذای حیوانات به صورت تخصصی توسط گروه تولید بازرگانی چاشنا راه اندازی شده است. انواع طعم دهنده حیوانات خانگی مانند سگ و گربه توسط مجموعه چاشنا قابل تامین می باشد.

ضرورت استفاده از غذای حیوانات خانگی

حیوانات نیز همچون انسان‌ها برای داشتن زندگی سالم به تغذیه‌ای سالم نیاز دارند. پس چنانچه حیوان خانگی دارید لازم است که غذای مناسب او را را با وسواس و دقت زیادی انتخاب و تهیه کنید و از دادن غذای های بی کیفیت بپرهیزید.

حیوانات خانگی به پروتئین، امگا 3، پروبیوتیک ها و چربی های سالم نیاز دارند. همچنین، سبزیجات به علت داشتن فیبر زیاد گزینه خوبی برای رژیم غذایی حیوانات خانگی هستند. به عنوان مثال سگ‌ها و گربه‌ها به بیش از 30 نوع ماده ضروری مانند پروتئین، آمینواسید، اسیدهای چرب ضروری، ویتامین و مواد معدنی احتیاج دارند.

از متداول ترین فیلر های غذای حیوانات می توان به ذرت و گندم اشاره کرد. اما هضم این مواد برای حیوانات آسان نیست و سیر نمی شوند پس بنابراین باید حجم زیادی از آن استفاده شود تا سیر شوند.

همچنین افزودن طعم دهنده های غذای حیوانات به خوش طعم شدن غذای حیوان خانگی تان کمک می کند و اشتیاقش را برای خوردن دو چندان خواهد کرد. با مراجعه به نمایندگی فروش طعم دهنده های غذای حیوانی به این طعم دهنده ها دسترسی خواهید یافت.

علاوه بر آن شما می توانید به سایت بازرگانی ساره عصاره که عرضه مستقیم طعم دهنده غذای حیوانات در طعم های مختلف در آن صورت می گیرد، مراجعه و طعم دهنده ی متناسب با ذائقه ی حیوان خانگی خود را تهیه و استفاده کنید.

حیواناتی مانند سگ و گربه امروزه به همراه بسیاری از انسان ها زندگی می کنند و توانایی تامین نیازهای غذایی خود را به صورت طبیعی ندارند. از این رو صاحبان این حیوانات بایستی از غذاهای آماده و نیمه آماده ای که صورت تخصصی برای این موجودات طراحی و تولید شده است استفاده نمایند. فرمولاسیون غذا حیوانات خانگی به صورت تخصصی برای هر حیوان طراحی می گردد.

فروش عمده طعم دهنده غذای حیوانات خانگی

طعم دهنده های غذای حیوانات خانگی

با توجه به این امر که اکثر جمعیت حیوانات خانگی را سگ­ ها و گربه ها تشکیل می دهند. عمده غذای حیوانات خانگی با پایه گوشتی طراحی می شوند. برخی از حیوانات برخی از مواد غذایی را دوست نداشته و از خوردن آن ها امتناع می کنند. تولید کنندگان خوراک حیوانات با استفاده از طعم دهنده ها تمایل و اشتها حیوان را نسبت به مصرف مواد غذایی افزایش می دهند. محبوب ترین طعم دهنده های مورد استفاده برای تولید غذای پت عبارتند از:

  1. طعم گوشت
  2. طعم مرغ
  3. طعم ماهی
  4. طعم میگو
  5. طعم جگر
  6. طعم بیکن

فروش عمده طعم دهنده غذای حیوانات خانگی

فروش عمده طعم دهنده غذای حیوانات خانگی

گروه تولیدی بازرگانی چاشنا پروژه فروش عمده طعم دهنده غذای حیوانات خانگی را آغاز کرده است. در این پروژه پس از پژوهش های بسیار کدهای اختصاصی از طعم های پر طرفدار گوشت، مرغ، جگر و ماهی برای تولید غذای حیوانات خانگی طراحی و تولید شده است.

چاشنا مفتخر است که آمادگی خود را برای فروش عمده طعم دهنده های غذای پت به اطلاع تولید کنندگان محترم برساند. به منظور دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص هر یک از طعم دهنده و همچنین اطلاع در مورد قیمت ها لطفا با کارشناسان چاشنا ارتباط برقرار فرمائید.

1

  1. با عرض سلام من قصد دارم به گربه ام غذای ایرانی بدهم با توجه به اینکه غذای خارجی با دلار هر روز در حال افزایش است و در بعضی مواقع کمیاب هم میشود میخواستم بپرسم اسانس ماهی به چه صورت است مایع است یا جامد مقدارش چقدر است و همچنین هزینه ای چه مقدار می باشد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما