طعم دهنده آجیل ، چیپس و صنایع اسنک

طعم دهنده صنایع اسنک ، طعم دهنده چیپس و آجیل آلات یکی از پرفروش ترین انواع طعم دهنده ها هستند. این صنایع با گستره محصولات مختلفی که دارند همواره با افزودن طعم های سنتی و جدید سعی در حفظ و گسترش بازار خود دارند. طعم های محصولات این دسته از صنایع خوراکی چون بیشتر شامل تنقلات محبوب مردم می شود مصرف کنندگان زیادی دارد.

مثلا انواع طعم دهنده آجیل و طعم دهنده چیپس تنوع زیادی دارند. با نگاهی به نمودار زیر می توانید از میزان محبوبیت انواع محصولات صنایع اسنک در سال 2015 آمریکا بیندازید

طعم دهنده صنایع اسنک

از جمله محصولات این صنایع می توان به موارد زیر اشاره کرد:

انواع چیپس:
شامل انواع چیپس ذرت، چیپس سویا، چیپس سیب زمینی

انواع اسنک:
شامل اسنک های تولید شده بر پایه حبوبات ، اسنک های بر پایه سبزی جات، اسنک های برپایه میوه جات

انواع آجیل آلات:
نظیر بادام هندی، بادام زمینی، پسته، مغز تخمه و..

و انواع پفک، کرانچی و پاپ کورن

طعم دهنده اسنک

بهترین طعم دهنده صنایع اسنک ، چیپس و آجیل کدام است؟

چنانچه دیدید این محصولات امروزه مورد توجه بسیاری از مردم هستند و طبیعی است که استفاده از طعم های مختلف می تواند جذابیت آنها را دو جندان کند اما برای تولید کنندگان این ریسک وجود دارد که با ارائه یک طعم جدید نتوانند اقبال مشتریان را به دست آورند. انتخاب طعم دهنده آجیل و طعم دهنده چیپس و به طور کلی تمامی انواع طعم دهنده صنایع اسنک دارای حساسیت ویژه ای است.
ما در شرکت ساره عصاره آراد به شما بهترین طعم های این صنعت را پیشنهاد می کنیم.

طعم دود
طعم لیمو
طعم پیتزا
طعم سرکه
طعم پابریکا
طعم کچاپ
طعم باربیکیو
طعم جدید چیلی
طعم ماست و موسیر
طعم جدید سوییت کورن
انواع طعم های پنیری شامل طعم پنیر فرانسوی، طعم پنیر چدار

در حال حاضر این طعم ها در حجم بالا و با استفاده از بهترین مواد اولیه اروپایی تولید و به صنایع عرضه می شود. کافیست با ارتباط با کارشناسان ما درخواست لیست و نمونه، شما نیز به جمع مشتریان ما بپیوندید. منتظر طراحی و ارائه جدیدترین طعم دهنده چیپس و اسنک باشید. در حال حاضر این طعم ها در حجم بالا و با استفاده از بهترین مواد اولیه اروپایی تولید و به صنایع عرضه می شود. علاوه بر این طعم ها شما می توانید انواع طعم دهنده های طبیعی را نیز از ما بخواهید.

منبع: بازار طعم و مزه ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما