قیمت اسانس طبیعی پوست پسته

قیمت اسانس طبیعی پوست پسته با توجه به روش استحصال آن قیمت گذاری می شود.

مشخصات پسته

پسته با نام علمی Pistacia Vera L  از خانواده Anacardiacea می باشد. گل آذین پسته بر روی شاخه های یک ساله رشد می کند. به لایه چرمی بیرونی میوه های پسته از نظ گیاه شناسی اگژوکارپ گفته می شود. بخش قابل لمصرف پسته ماهیتا بذرهای پسته می باشد. لایه چرمی به طور کلی دور ریخته مشود. حجم زیادی از ضایعات برداشت پسته مربوط به پوست آن می باشد. پسته از گذشته تا به امروز در سطح وسیعی به صورت وحشی و اصلاح شده در ایران می روید. رفسنجان مهد پسته ایران است.

قیمت اسانس طبیعی پوست پسته

ضرورت استفاده از اسانس طبیعی پوست پسته

با توجه به حجم بالای ضایعات تولید شده در فرآیند برداشت پسته آسیب زیست محیطی وارد شده بهتر است به نوعی جبران گردد. با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی در ایران به صورت اختصاصی استخراج اسانس طبیعی پوست پسته طراحی و به ثبت رسانده شده است. استخراج اسانس پوست پسته طبیعی به کمک روش تقطیر یکی از مرسوم ترین روش های اسانس گیری می باشد. DL-لیمونن فراوان ترین ماده موثره استخراج شده از اسانس پوست پسته طبیعی می باشد.

کاربردهای اسانس طبیعی پوست پسته

  1. در صنایع تولید عطر و خوشبو کننده ها
  2. صنایع تولید عود و شمع های معطر
  3. تولید فرآورده های خوراکی معطر
  4. تولید داروهای آروماتراپی
  5. تولید کرم ها و لوسیون های آرایشی و بهداشتی
  6. تولید کرم ها و پمادهای درمانی
  7. تولید خمیر دندان و دهانشویه
  8. صنایع شیمیایی نظیر تولید سم و کود

قیمت اسانس طبیعی پوست پسته

قیمت اسانس طبیعی پوست پسته

پسته یکی از با ارزش ترین کالاهای صادراتی در ایران است. تولید پسته توام با تولید ضایعات فراوانی نظیر پوست پسته می باشد. تکنیک استحصال تعیین کننده قیمت اسانس طبیعی پوست پسته طبیعی می باشد. با توجه به متغیر بودن ارزش عوامل تولید پیشنهاد می شود جهت دریافت اطاعات تکمیلی در خصوص ویژگی های اسانس پوست پسته با کارشناسان مجرب مجموعه چاشنا ارتباط برقرار فرمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما