مزه باران
خانه / اسانس گیاهی / مرجع فروش اسانس بابونه آلمانی با بهترین کیفیت

مرجع فروش اسانس بابونه آلمانی با بهترین کیفیت

مجموعه عطر و طعم چاشنا از تولیدکنندگان فعال به عنوان مرجع فروش اسانس بابونه آلمانی با بهترین کیفیت در کشور می باشد. چاشنا عرضه کننده انواع اسانس های طبیعی با بیشترین ماده موثره و همچنین ارائه دهنده انواع طعم دهنده های طبیعی و شبه طبیعی است.

اسانس بابونه آلمانی چگونه ساخته می شود؟

مانند اکثر اسانس های روغنی، اسانس گل بابونه آلمانی با استفاده از فرایندی که به عنوان تقطیر بخار شناخته می شود، از گلهای گیاه بابونه استخراج می شود. طبق گزارشات، از گل های تازه بابونه رومی حدودا ۱٫۷٪ و از گلهای تازه گل بابونه آلمانی بین ۰٫۲ تا ۰٫۴٪ عصاره خالص بابونه به دست می آید.

خواص اسانس بابونه آلمانی :

اسانس بابونه آلمانی دارای خواص آرام بخشی و آنتی اکسیدانی است. در نتیجه، استفاده از آن فواید زیادی دارد، از جمله موارد زیر :
رفع التهابات پوستی – به دلیل خاصیت ضد التهابی، اسانس روغنی بابونه آلمانی می تواند به آرامش و تسکین التهابات و قرمزی پوست کمک کند و آن را به عنوان یک درمان طبیعی مفید برای بیماری های پوستی شایع مانند آکنه تبدیل کند.
بهبود خواب – از مدت ها قبل بابونه در کمک به بهبود کیفیت خواب نقش موثری داشته است. طبق یک مطالعه و بررسی ها بر روی ۶۰ نفر که از آنها خواسته شد روزانه دوبار بابونه مصرف کنند، نشان داده شده است که کیفیت خواب آنها تا پایان تحقیقات به طور قابل توجهی بهبود یافته است.
تسکین اضطراب – تحقیقات نشان داده است که اسانس بابونه به دلیل اثرات متقابل آلفا-پینن ترکیبی با انتقال دهنده های عصبی مغز، به عنوان یک آرامبخش ملایم به کاهش اضطراب کمک می کند.

مرجع فروش اسانس بابونه آلمانی با بهترین کیفیت

چاشنا به عنوان مرجع فروش اسانس بابونه آلمانی با بهترین کیفیت ارائه کننده مرغوب ترین اسانس های گیاهی صادراتی نظیر اسانس بوقناق، اسانس رازیانه و…می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه صادرات و فروش اسانس های گیاهی صادراتی با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید انواع طعم دهنده طبیعی گیاهی

چاشنا با تولید انواع طعم دهنده طبیعی گیاهی و توزیع طعم دهنده های شبه طبیعی …

کانال تلگرام