مزه باران
خانه / اسانس گل محمدی / شرکت تولیدی اسانس گل محمدی نوع اول

شرکت تولیدی اسانس گل محمدی نوع اول

شرکت تولیدی اسانس گل محمدی نوع اول، در این مرکز با نازلترین قیمت و مرغوب ترین کیفیت محصولات خود را به تمامی مشتریان و متقاضیان این محصول ارائه می دارد.

تولیدی اسانس گل محمدی

تولیدی اسانس گل محمدی

همانطور که مستحضر هستید تولیدی اسانس گل محمدی در بزرگترین قطب های تولید گل های خوش عطر محمدی در نقاط مختلف کشور دایر می باشد.
اسانس گل محمدی در واقع نوعی گلاب محسوب می شود که به صورت صنعتی و همچنین به روش های سنتی و دستی از گل های محمدی تولید می گردد.
روش تولید انواع اسانس گل محمدی به شرح زیر است:

  • روش اسانس گیری صنعتی
  • روش اسانس گیری سنتی

در روش اسانس گیری صنعتی از دستگاه های تقطیری استفاده می شود و در روش اسانس گیری سنتی از روش جوشاندن بهره گرفته می شود.
گل محمدی یکی از محصولات تولیدی پر تنوع در ایران می باشد. توجه به تولید انواع گل محمدی، می تواند در اقتصاد کشور تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد، زیرا تقاضای خرید در این حوزه تجاری بسیار زیاد می باشد.
گسترش تولید انواع اسانس های طبیعی و ارگانیک گل های محمدی در مناطق مختلف ایران به صورت است که می توان گفت بیشتر درآمد در این حوزه به چشم می خورد.
اسانس گیری گل های محمدی از طریق فرآیندهای تقطیر با بخار آب صورت می پذیرد. به گونه ای که در مرحله اول بعد از تقطیر محصول استحصالی به اسانس گل محمدی نوع اول یا همان گلاب نوع اول معروف می شود. در مرحله بعد که تقطیر به همراه بخار آب روی همان اسانس نوع اول انجام می گیرد محصول استحصالی به اسانس گل محمدی نوع دوم معروف می گردد. و در نهایت از مخلوط کردن اسانس گل محمدی نوع اول و نوع دوم ماده ای به دست می آید که به اسانس تام گل محمدی معروف می شود. در صنایع مختلف اسانس تام گل محمدی به دلیل عطر و بوی بی نظیر دارای طرفداران بیشتری می باشد.

گل محمدی

فروش اسانس گل محمدی

فروش اسانس گل های محمدی در بسته بندی های متنوع جهت مصرف مراکز مختلف، به صورت اینترنتی در این مرکز اجرا می گردد. فروش اینترنتی محصولاتی همچون انواع اسانس گل محمدی نوع اول، نوع دوم و اسانس تام گل محمدی که طرفداران بسیاری دارند می تواند بسیار پر رونق باشد.
فروش اینترنتی این محصولات می تواند کمک شایانی در خرید به مشتریان متعدد این محصولات در سراسر ایران داشته باشد.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اسانس گل محمدی

بازار خرید اسانس گل محمدی نوع دوم در ایران

خرید اسانس گل محمدی از طریق فروشگاه اینترنتی ما امکان پذیر است و شما می …

کانال تلگرام